Alle PHB (Permanente Her en Bijscholing) modules die in de afgelopen periode zijn behaald, blijven 5 jaar geldig. Binnen 5 jaar na het behalen van een Getuigschrift/beëdiging moeten 4 modules worden behaald. BOA’s met een HTV diploma hebben vrijstelling voor de eerste 5 jaar en startten pas in het 6de jaar (na afronding HTV studie) met de eerste PHB cyclus.
BOA’s met een HTV diploma hebben vrijstelling voor de eerste 5 jaar en startten pas in het 6de jaar met de eerste PHB cyclus
Vanaf januari 2023 kunnen eerder behaalde PHB modules aangevuld worden met deze modules:
- PHB 1 (4 lesdagen/examen Exth): Wet- en Regelgeving
LET OP: Als PHB 1 en PHB 2 hebt al behaald zijn in de oude cyclus, mag er NIET gekozen worden voor PHB 1 uit de nieuwe cyclus.
- PHB 2 (2 lesdagen/examen Exth): Bejegening
- PHB 3 (2 lesdagen/examen Exth): Waarneming – en verslaglegging
- PHB 4 (3 verplichte lesdagen): Training Opmaken Proces Verbaal*
*Dit betreft een functiegerichte training geaccrediteerd door Exth. Vanaf later dit jaar volgen ook de opleiding JeugdBOA en de opleiding Wijkgericht werken wanneer deze worden geaccrediteerd.